top of page

Fotografia noworodkowa

To utrwalenie tego co najcenniejsze - pierwszych chwil nowego życia <3 
Jest to jedna z najpiękniejszych pamiątek jakie możesz podarować sobie i swojemu Maluszkowi.
Sesje takie wykonuje się zazwyczaj do 14 dnia po urodzeniu (najlepiej pomiędzy 5 a 10)
Maleństwa wtedy jeszcze większość czasu przesypiają, są bardzo spokojne, doskonale pamiętają pozycje z brzuszka, a ich ciałka są elastyczne, co ułatwia pozycjonowanie. Nie przeszkadza im też małe zamieszanie związane z sesją - dlatego jest to właśnie najlepszy okres na pamiątkowe zdjęcia.

Sesję noworodkową najlepiej zarezerwować jeszcze w trakcie trwania ciąży. Data spotkania ustalana jest na ok 7-10 dni po przewidywanym terminie porodu. Jest ona jednak ruchoma i może zostać przesunięta w przypadku zmiany daty narodzin lub innych okoliczności uniemożliwiających nam spotkanie we wcześniej ustalonym terminie. 

Powierzając Mi swój największy skarb - możesz mieć pewność, że trafia On w przeszkolone i doświadczone ręce. W trakcie sesji noworodkowej moim priorytetem jest zapewnienie Waszemu Maluszkowi (oraz Wam) komfortu i bezpieczeństwa. 

Posiadam wszelkie niezbędne rekwizyty dla noworodków - misy, skrzyneczki, wiaderka, łóżeczka i wiele innych, a także ciuszki, czapeczki i opaseczki... Wszelkie kocyki i ubranka wykonane są z najwyższej jakości materiałów - tak aby Wasz maluszek czuł się naprawdę komfortowo.

 

bottom of page