top of page

Sesja Świąteczna

Święta to magiczny czas dla każdego z Nas, a Sesja Świąteczna to idealna okazja aby pobyć razem, podarować sobie trochę czasu i miłości. To wspaniały sposób na zatrzymanie wyjątkowych wspólnych chwil. Aby móc uchwycić ten magiczny czas na zdjęciach przygotowałam dla Was dwie przepiękne Świąteczno - zimowe aranżacje.

Pierwsza sceneria to eleganckie, klimatyczne wnętrze, w ciemnej kolorystyce. Z pięknym skórzanym fotelem, prezentami i świecami. Wykonamy tutaj wyjątkowe ujęcia rodzinne - wspólne, radosne chwile, wygłupy, przytulaski, całuski i uśmiechy.

Do tej stylizacji idealnie sprawdzą się odświętne stroje.  
Dla kobiet / dziewczynek najlepszym wyborem będą suknie w kolorze czarnym lub złotym, pięknie wpasuje nam się tutaj także granat czy bordo. Możecie skorzystać też, ze specjalnie zamówionych dla Was do tej aranżacji czarno - złotych sukni, które znajdziecie u mnie w studio. 
Dla panów / chłopców proponuję eleganckie (czarne, brązowe, granatowe) spodnie oraz koszulę, a nawet marynarkę, ewentualnie "polówkę" lub sweter (bez napisów i grafik).
Mile widziane będą wszelkiego rodzaju szelki, muchy, kokardy, opaski oraz inne ciekawe dodatki. Koniecznie zabierzcie ze sobą pasujące do ubrań obuwie (eleganckie, szpilki) i bardzo proszę aby było to obuwie zmienne - czyste od spodu, tak aby nie zabrudzić scenerii.


Proszę, abyście do studia przyjechali już gotowi, w ubraniach do pierwszej aranżacji.

Druga sceneria jest troszkę "luźniejsza" oraz w jaśniejszej kolorystyce. Przeniesiemy się do magicznej, śnieżnej krainy, ze sztucznym śniegiem i saneczkami - będzie to wspaniała zabawa dla dzieci (ale nie tylko, ponieważ możemy wykonać tutaj także kilka ujęć rodzinnych). Będzie biało, błękitnie i beżowo. Do tej aranżacji ubiór jest już całkowicie w Waszym zakresie. Idealnie sprawdzą się grubsze sukienki, swetry oraz ciepłe czapeczki, szaliki a nawet kurteczki, futerka czy płaszczyki w tych właśnie kolorach. Nie zapomnijcie też o zimowych butach (botki, kozaki, trapery itp).

Wybierając w domu stylizację do ujęć rodzinnych postarajcie się aby Wasze stroje były w tym samym lub zbliżonym kolorze, spójne i aby wszystko ze sobą współgrało. Jest to bardzo ważne ponieważ w dużej mierze od tego też zależy efekt końcowy.

 
Postarajcie się przygotować Swoje dziecko do sesji, tak aby nie czuło w związku z nią napięcia czy przymusu. Porozmawiajcie z maluchem co się wydarzy w trakcie sesji, ile czasu potrwa oraz dlaczego zależy Wam na takich wspólnych zdjęciach. Przedstawcie to jako fajnie spędzony czas i wspólną zabawę dla całej rodziny. Możecie zaproponować dziecku też coś w formie nagrody po sesji.
 
Zadbaj o makijaż, włosy i paznokcie. Do sesji zdjęciowej najlepiej podejść jak do ważnego wyjścia np. na przyjęcie, spotkanie. Zrób mocniejszy makijaż niż na co dzień (możesz skorzystać z usług profesjonalnej makijażystki, którą z chęcią Ci polecę). Pamiętaj także aby sprawdzić rączki u dzieci, zmyjcie wszelakie pieczątki, tatuaże i maziaki ;)

Bardzo proszę abyście do studia dotarli punktualnie, ponieważ sesje umówione są co 30 min lub 1h (w zależności od wybranego przez Was pakietu), tak więc spóźniając się choć troszkę - niestety będziemy mieli mniej czasu na wykonanie Waszych zdjęć. Aby usprawnić cały proces
 proszę o kilka niezbędnych informacji do umowy, którą podpiszemy sobie podczas sesji.

- Imię i nazwisko jednego z rodziców
- adres e-mail oraz numer telefonu
- Wasze imiona (w kolejności: mama, tata, dzieci)
- Pakiet który wybieracie
(MINI - 5 zdjęć w wersji elektronicznej
STANDARD - 10 zdjęć w wersji elektronicznej + wydruki 15x21cm)

- oraz informację czy wyrażacie zgodę na publikację zdjęć (na mojej stronie, SM, itp.)

Już nie mogę się doczekać spotkania z Wami <3 

Do zobaczenia na sesji! 

bottom of page