top of page

Sesja świąteczna

Sesja Świąteczna to wspaniała okazja aby pobyć razem, podarować sobie trochę czasu i miłości, to idealny sposób na zatrzymanie pięknych chwil, które tak szybko uciekają.

Aby móc uchwycić ten wyjątkowy dla Was czas na zdjęciach przygotowałam dwie piękne, klimatyczne aranżacje Świąteczne.

Pierwszą scenerią będzie wnętrze salonu, w eleganckim stylu i jasnej kolorystyce. Przeważać będzie biel i beż, z delikatnymi akcentami brudnego różu i złota. Piękna choinka, przytulny kominek i stylowa sofa. Do tej stylizacji idealnie sprawdzą się odświętne stroje. 
Dla kobiet / dziewczynek najlepszym wyborem będą sukienki w kolorze białym, beżowym, brązowym różowym lub złotym, ale także bardziej kontrastowe jak np. granat lub bordo.
Dla panów / chłopców proponuję eleganckie (beżowe, brązowe, granatowe, bordowe itp.) spodnie oraz koszulę, a nawet marynarkę, ewentualnie polówkę lub sweter (ważne aby były bez napisów i grafik).
Mile widziane będą szelki, muchy, kokardy, opaski oraz inne ciekawe dodatki. 
Koniecznie zabierzcie ze sobą pasujące do ubrań obuwie i bardzo proszę aby było to obuwie zmienne tak aby nie zabrudzić scenki.
Proszę też, abyście do studia przyjechali już gotowi, w ubraniach do pierwszej aranżacji.

Druga sceneria będzie troszkę "luźniejsza" oraz w ciemniejszej kolorystyce. Aranżacja starej kuchni "jak u babci" z drewnianym kredensem, stołem oraz wspaniałą zabawą dla dzieci (ale nie tylko - tutaj także możemy wykonać ujęcia rodzinne). Będzie dominować brąz, zieleń oraz czerwień. Do tej stylizacji możecie przygotować coś bardziej "domowego" w tych właśnie kolorach. Idealnie wpasują się tutaj grubsze sukienki, getry, przytulne swetry oraz ciepłe wełniane skarpety.

Wybierając w domu stylizację do ujęć rodzinnych postarajcie się aby Wasze stroje były w tym samym lub zbliżonym kolorze, spójne i aby wszystko ze sobą współgrało. Jest to bardzo ważne ponieważ w dużej mierze od tego też zależy efekt końcowy :)

Bardzo proszę abyście do studia dotarli punktualnie, ponieważ sesje umówione są co 30 min lub 1h (w zależności od wybranego pakietu), tak więc spóźniając się choć troszkę - niestety będziemy mieli mniej czasu na wykonanie Waszych zdjęć.

No i przede wszystkim zabierzcie ze sobą piękny uśmiech i pozytywne nastawienie!

Do zobaczenia na sesji! :)

bottom of page