top of page

Sesja ciążowa

Najważniejsza na tej sesji jesteś Ty!

Dlatego proszę; wyśpij się, odpocznij i nastaw pozytywnie.

Zrób piękny makijaż - najlepiej profesjonalny (i tutaj od razu mogę polecić Ci utalentowaną makijażystkę, która przyjmuje obok mojego studia, więc jeśli chciała byś skorzystać, napisz lub zadzwoń: Izabela Ferenc, nr tel: 508907624)

Zadbaj także o paznokcie oraz świeżą i lekką fryzurę - w tym przypadku proponuję rozpuszczone włosy; proste, loki lub fale. Jeśli lubisz się w upiętych włosach, zabierz ze sobą niezbędne do tego akcesoria, a zajmiemy się zmianą fryzury w trakcie trwania sesji.

Kolejną ważną kwestią jest stylizacja. Chciałabym abyś akurat w tej kwestii zaufała mi i mojemu doświadczeniu. Określ tylko to, co podoba Ci się najbardziej (kolory, kadry czy pozy). Możesz także przesłać do mnie inspiracje, które pozwolą przygotować mi się do naszego spotkania.
Ostatecznie wspólnie wybierzemy stroje najbardziej do Ciebie pasujące. 

W moim studio znajdziesz kilkadziesiąt sukni w różnorodnej kolorystyce, zarówno gładkie jak i koronkowe, luźne lub bardziej dopasowane... Posiadam także piękne body do ujęć bardziej sensualnych, oraz materiały z których stworzymy ciekawe stylizacje.
Jeśli chcesz, możesz założyć też coś ze swojej garderoby. Może to być seksowana bielizna lub body, a także ciekawa sukienka a nawet jeansy.

Koniecznie zabierz ze sobą 2 komplety bielizny; jasną (białą, cielistą) i ciemną (czarną, granatową lub bordową), ponieważ stroje które posiadam w dużej mierze są koronkowe i prześwitujące ;)

Nie zapomnij także o butach! Oczywiście będziesz pozować też boso, ale ładne, eleganckie szpilki przydadzą się do kilku ujęć..

Jeśli posiadasz jakąś nietuzinkową, wyróżniającą się biżuterię, lub ciekawe dodatki (np. kapelusz, ozdoby do włosów) - możesz zabrać je ze sobą.

Oczywiście podczas sesji przewidziane są także ujęcia rodzinne. Jeśli chodzi o ubiór dla pozostałych uczestników sesji - jest już całkowicie w Waszym zakresie.
Dla męża/partnera proponuję eleganckie spodnie lub jeansy, do tego koszula, polówka lub nawet zwykła koszulka - ważne aby były bez grafik, napisów czy wzorów i raczej w bardziej eleganckim niż sportowym stylu. Pamiętaj także o pasującym obuwiu.

Proponuję zabrać ze sobą więcej ubrań, w kilku kolorach, a wspólnie coś dobierzemy abyście do siebie pięknie pasowali.

Wybierając w domu stylizacje do ujęć rodzinnych postaraj się aby wszystko ze sobą współgrało.
Dla dziewczynek najlepiej sprawdzą się jednokolorowe sukienki, takie "delikatne" w stonowanych kolorach. Dla chłopców - podobnie jak dla taty; spodnie, jeansy + koszula, polówka lub koszulka - koniecznie bez napisów, grafik i wzorków. I proszę, raczej unikaj dresów, wybierz coś bardziej eleganckiego.

Jeśli posiadasz ciekawe dodatki dla dzieci, takie jak np. szelki czy kaszkiecik dla chłopca lub ciekawe podkolanóweczki albo kapelusz dla dziewczynki - możesz zabrać je ze sobą.

Myślę, że to już wszystko o czym powinnaś wiedzieć. Całą resztą zajmę się ja! Na sesji poprowadzę Cię tak, abyś czuła się pewnie i komfortowo a przede wszystkim pięknie i wyjątkowo i takie też ujęcia stworzymy! <3 Już nie mogę się doczekać!

Do zobaczenia.

  • Instagram
bottom of page