Fotografia ciążowa

Ciąża, to najbardziej magiczny czas dla każdej kobiety. Okres oczekiwania na Dziecko, na Cud Narodzin jest tak wyjątkowy iż warto posiadać z tego okresu pamiątkę.

 

Najlepszym momentem na wykonanie sesji zdjęciowej jest 28-34 tydzień ciąży, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony. Termin ten jest jednak umowny i zależy od Ciebie oraz Twojego samopoczucia. Jeśli masz mały brzuszek, przybrałaś niewiele na wadze - na sesję możesz umówić się nawet w ostatnim miesiącu ciąży. Najważniejsze, abyś tego dnia czuła się doskonale.

Posiadam różnorodne suknie, które wyeksponują brzuszek, piękne body oraz wianki i inne dodatki niezbędne do sesji ciążowej. Wspólnie wybierzemy aranżację aby podkreślić Twoją urodę. Zapewniam, że znajdziesz tutaj stroje w których będziesz czuła się swobodnie i komfortowo.

Warto na tę okazję zadbać o mocniejszy makijaż, fryzurę i manicure, abyś tego dnia mogła czuć się pięknie i wyjątkowo. Koniecznie ważne jest też, abyś w dniu sesji była wypoczęta i zrelaksowana.

Chcę abyś spotykając się ze mną czułą się piękna, silna i pewna siebie.


Obecnie sesje zdjęciowe odbywają w wyłącznie w plenerze (na taką sesję proponuję urokliwe, piękne i sprawdzone miejsce w Naściszowej, koło Nowego Sącza). Istnieje także możliwość dojazdu w wybrane przez Was miejsce za dodatkową opłatą.

Przy zakupie sesji ciążowej oraz noworodkowej - fotoalbum GRATIS!